fbpx

CELEBRUJ CODZIENNOŚĆ

CODZIENNIE,KAŻDEGO DNIA

– O MNIE –

czyli DLACZEGO?

Nazywam się Olga, uwielbiam bliskie i szczere relacje, wierzę, że ludzie jak bardzo chcą, to się zmieniają, a wraz z nimi całe ich życie. Uważam, że nie ma zbiegów okoliczności, a we wszystkim co nas spotyka można odnaleźć sens i zaproszenie do rozwoju.

Już dziś wiem również, że trzeba uważać na to, o czym się marzy :). Ja odkąd pamiętam, powtarzałam, że będę mieć swój sklep do pakowania prezentów. Dziś przedstawiam Wam moją kolekcję gotowych zestawów podarunkowych na różne okazje. Prezenty to bardzo przyjemna forma wyrażania uczuć i dbania o relację z drugim człowiekiem, a bliskie i szczere są źródłem prawdziwego szczęścia. Moje zestawy prezentowe to nie tylko piękne rzeczy, lecz przede wszystkim magia chwili, pierwsze wrażenie, moc pozytywnych przeżyć i nuta inspiracji.

Dołożyłam starań, by odkrywanie zawartości każdego pudełka sprawiało obdarowanym mnóstwo przyjemności, a wartość, którą niesie w sobie każdy prezent pozostawała z nimi na zawsze.

Życie składa się przede wszystkim ze zwykłych chwil, więc może  zamiast czekać na specjalne okazje warto samemu podnosić te zwyczajne chwile do rangi przeżyć? 

Warto celebrować codzienność.

– MOJE –

WARTOŚCI

autentyczność

wdzięczność

uważność

rytuały

marzenia

less waste

– PREZENTY Z NUTĄ INSPIRACJI –

DREWNIANE PUDEŁKA,

W KTÓRYCH ZAMKNIĘTE SĄ PIĘKNE RZECZY,

WAŻNE MYŚLI I MĄDRE SŁOWA

Zawartość każdego zestawu to dobrane do okazji i wyselekcjonowane przedmioty, często wykonane ręcznie przez ludzi z pasją, odznaczające się wysoką jakością i niepowtarzalnością.

Każde pudełko kryje w sobie również dawkę inspirujących i motywujących treści, bo czasem wystarczy jedno słowo lub zdanie, ale usłyszane w odpowiednim momencie otwiera nas na zmianę.

Zestawy prezentowe, które tu znajdziecie inspirują do bycia sobą, do bycia blisko, do spełniania marzeń, pomagają odnajdywać szczęście i budować silne więzi.

Jeśli pragniesz obdarować bliską osobę prezentem od serca, to moje pudełka tym sercem, energią i pozytywnym ładunkiem emocjonalnym aż kipią! Wywołują radość, uśmiech, wzruszenie, refleksję, zapadają w pamięci na długo, a czasem już nic nie zostaje takie jak było…

Jeśli cenisz bliskie i trwałe relacje, ważne są dla ciebie silne więzi, to moje pudełka z pewnością zachwycą Ciebie i Twoich bliskich.

Wartości i idee, które są dla mnie ważne i stały się inspiracją do stworzenia wyjątkowych zestawów podarunkowych.

AUTENTYCZNOŚĆ

Jest zbiorem decyzji, które podejmujemy każdego dnia. To decyzja, aby się pokazać i być prawdziwym, być szczerym, akceptować siebie i cieszyć się wolnością.

WDZIĘCZNOŚĆ I UWAŻNOŚĆ

Mają moc zmieniania życia. Wdzięczność pozwala docenić to co już mamy, a uważność pomaga zerwać z rutyną, sprawia, że oglądamy codzienność świeżym umysłem, bez wracania do przeszłości lub wybiegania w przyszłość.

RYTUAŁY

Najlepszą inwestycją w relację jest wspólnie spędzony czas. Małe, wspólne rytuały mogą być chwilami wzajemnej uważnościi pozwalają budować silną więź. A codzienne rytuały, szczególnie te poranne jak praktyka oddechu, ćwiczenia, zdrowe śniadanie to przepis na udany dzień!

MARZENIA

Pokazują nam czego tak na prawdę pragniemy, gdzie chcielibyśmy być, co robić, jak żyć. Są więc początkiem drogi do celu i siłą napędową do działania. Podobno jeśli potrafisz o czymś marzyć, jesteś w stanie tego dokonać.

LESS WASTE

Wszystko co dobre, kiedyś się kończy, a jednak drewniane pudełka, puste słoiczki po kosmetykach,  świecach i słodyczach mogą dostać drugie życie i zostać z obdarowanymi na długie lata 🙂

– DLA CIEBIE –

PERSONALIZACJA

Jeśli żaden z zestawów nie jest skrojony na Twoją miarę, a niektóre produkty wyjątkowo przypadły ci do gustu, zapraszam do kontaktu. Wspólnie skomponujemy wyjątkowy zestaw prezentowy, który sprawi ogrom radości bliskiej Ci osobie.

Zapraszam do kontaktu