BLOG

CODZIENNIE,KAŻDEGO DNIA
Zestawy prezentowe Spa dla ducha i ciała

Zestawy prezentowe Spa dla ducha i ciała

Jeśli szukasz prezentu dla wrażliwej kobiety, która nie tylko ceni piękne przedmioty, lubi o siebie dbać, ale przede wszystkim docenia chwile dla siebie, pasjonuje ją rozwój osobisty i chce w życiu bardziej być niż mieć, to mam tu wyjątkowe propozycje. Zestawy...

Zestawy prezentowe dla dwojga

Zestawy prezentowe dla dwojga

Zestawy prezentowe dla dwojga, które tu znajdziecie to nie tylko piękne i użyteczne produkty. To przede wszystkim wspaniały pomysł na budowanie trwałej i silnej więzi partnerskiej czy małżeńskiej. Wspólne rytuały pomagają budować dobrą relację i odnajdywać radość z...

Dla mamy i dziecka

Dla mamy i dziecka

Znajdziesz tu zestawy podarunkowe idealne na powitanie mamy i dziecka. Jeśli szukasz prezentu na baby shower, chcesz odwiedzić świeżo upieczoną mamę i maluszka w domu, a może koleżanka z pracy właśnie została mamą i robicie zrzutkę- przychodzę z pomocą.
Zestawy prezentowe dla niej

Zestawy prezentowe dla niej

Zestawy prezentowe dla niej to idealne rozwiązanie, gdy szukasz prezentu dla bliskiej Ci kobiety. Sprawdzą się na urodziny, rocznicę znajomości lub wieczór panieński.

Nazywam się Olga, uwielbiam bliskie i szczere relacje, wierzę, że ludzie jak bardzo chcą, to się zmieniają, a wraz z nimi całe ich życie. Uważam, że nie ma zbiegów okoliczności, a we wszystkim co nas spotyka można odnaleźć sens i zaproszenie do rozwoju.

Już dziś wiem również, że trzeba uważać na to, o czym się marzy :). Ja odkąd pamiętam, powtarzałam, że będę mieć swój sklep do pakowania prezentów. Dziś przedstawiam Wam moją kolekcję gotowych zestawów podarunkowych na różne okazje. Prezenty to bardzo przyjemna forma wyrażania uczuć i dbania o relację z drugim człowiekiem, a bliskie i szczere są źródłem prawdziwego szczęścia. Moje zestawy prezentowe to nie tylko piękne rzeczy, lecz przede wszystkim magia chwili, pierwsze wrażenie, moc pozytywnych przeżyć i nuta inspiracji.

Dołożyłam starań, by odkrywanie zawartości każdego pudełka sprawiało obdarowanym mnóstwo przyjemności, a wartość, którą niesie w sobie każdy prezent pozostawała z nimi na zawsze.

Życie składa się przede wszystkim ze zwykłych chwil, więc może  zamiast czekać na specjalne okazje warto samemu podnosić te zwyczajne chwile do rangi przeżyć? 

Warto celebrować codzienność.

– MOJE –

WARTOŚCI

autentyczność

wdzięczność

uważność

rytuały

marzenia

less waste